<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: yazi in <b>/var/www/vhosts/asyadagcilik.org.tr/public_html/tema/static/sifiricsayfa.php</b> on line <b>388</b><br />

YAZ DAĞCILIK VE DOĞA YÜRÜYÜŞ EĞİTİMİ


Konum
Bilecik

Süre

Seviye
Eğitim

Rakım

Mevsim
Yaz

Tarih
27-28 Mayıs

Limit
20
Kalan
5

Eğitmen :Murat Ali Koç 

Teorik Tarih : 4-11-18-25 MAYIS 20:00-22:00 İSTANBUL

Pratik Tarih : 27-28 MAYIS Gölpazarı / BİLECİK 

     

Eğitim içeriği

Yüksek irtifa faaliyetlerinin temelini oluşturan Yaz dağcılık eğitimi; iki aşamadan oluşmaktadır.

Teorik ve Pratik Eğitim

Teorik eğitimler hafta için akşamları , pratik uygulama eğitimi Gölpazarı / Bilecik’te kamplı olacak şekilde planlanmıştır. 

 

-Eğitimimiz UİAA ( uluslararası dağcılar birliği) müfredatına uygun ve Uiaa standartlarında olacaktır . 

-Teorik - pratik - eğitim tırmanışında kullanılacak tüm teknik malzeme kulüp tarafından verilecektir. Faaliyetlerde 1 yıl boyunca teknik malzeme kullanma hakkı olacaktır. (Çadır, uyku tulumu gibi bireysel malzemeler, ulaşım ve yemek ücretleri buna dahil değildir.)

 

Eğitimi tamamlayan sporcular, Asya Dağcılık 2023 yüksek irtifa planında yer alan ve kış şartı olmayan tüm yüksek irtifa faaliyetlerine katılabilecektir. Yine Türkiye Dağcılık Federasyonu faaliyetlerine katılımda uygun durumlarda kayıt yaptırılabilecektir. Bu eğitimin devamı olan Kış Dağcılık eğitimi 2024 Ocak ayında olacaktır.

Ulaşım : Kulüp aracı

Eğitim Sonrası : 3000 mt üzerinde eğitim tırmanışı yapılacaktır.

KatılıŞartları

-Kulüp üyeliği; buna istinaden dağcılık lisansı kulüp tarafından çıkarılıyor. Üye aidatı: Üyelerden giriş ödentisi olarak 20 TL; aylık/yıllık aidat ücreti olarak toplam 240 TL alınır. 

 

Not : Faaliyet ile ilgili detaylı bilgi için Eğitmen ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimde öncelik üyelerin olacaktır. Verilen süre sonunda kontenjan kalması durumunda kulüp dışı kayıt kabul edilecektir.