Sponsor


ANA SPONSOR

www.northwild.com.tr


ARARAT AYAKKABI DERİ TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

 

1996 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede temelleri atılan ARARAT  Ayakkabıcılık, ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermektedir. Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan ARARAT Ayakkabıcılık, Yıllık 500.000 (beşyüzbin) çift ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir.NORTHWILD®

Kurucusu Sayın Selim Demir’in doğa tutkusu ve outdoor sporlarına merakı vesilesiyle İlk adımlarını attığı RYT markası, 2020 yılında NORTH WILD adıyla revize edilmiştir. Sneakers ve Outdoor ayakkabı koleksiyonları ile öne çıkan NORTH WILD, erkek, kadın ve çocuk ayakkabı sektörün iddialı tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir.

Ürünlerini incelemek için web sitesini ziyaret edin

www.northwild.com.tr

SPONSOR

www.anatoliasacekim.com 


Neden Sponsor Olmalısınız?

Asya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 2018 yılından beri aktif olarak hiking, trekking, yüksek irtifa faaliyetlerinde hizmet vermektedir. Kulübümüz doğa sporları ile ilgilenen herkese hitap etmektedir. Hiking ve trekkinglerde kampçılığı, yürüyüşleri, doğayı sevdirmeyi hedefliyor, yüksek irtifa faaliyetlerimizde de her bir katılımcının zirve yapması için destek oluyoruz.


Kulübümüze sponsor olarak;

  • Bir çok insana hitap ederek doğayı sevmesine katkıda bulunabilir,
  • Katılımcıların yüksek irtifadaki zirve deneyimlerinden hayallerine kavuşmasını sağlayabilir,
  • Özellikle genç sporcuların desteklenmesi ile ücretsiz tırmanış gerçekleştirebilmerini ve dağcılık eğitimi alabilmelerini sağlayabilir,
  • Düşük maliyetli doğa yürüyüşleri organize etmemizi imkan verebilir,


Böylece markanızı tüm tırmanış ve hiking faaliyetlerimizde, diğer etkinliklerde, Web sayfamızda ve tüm sosyal medya hesaplarınızda tanıtımını yaparak sizlere katkıda bulunabileceğiz. Asya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’ne sponsor olmak için bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.