Sponsor

2023 yılında sponsor olarak; doğa sporlarını daha fazla insana ulaştırma ve daha etkin faaliyet yapabilme hedefimize, desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.northwild.com.tr

EKO TEKS AYAKKABI PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1996 yılında Selim Demir tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan Eko Teks Ayakkabıcılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarında büyümeye devam etmektedir. Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan Deka Ayakkabıcılık, yıllık 500 bin çiftten fazla ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin ve Dünyanın neredeyse her noktasına ulaşan Eko Teks Ayakkabıcılık, RYT olarak başladığı spor ayakkabı markamızı 2020 yılında NORTH OF WILD spor ayakkabı markası adıyla revize etmiş olup, yurt içinde 500’e yakın, yurt dışında ise 10 farklı ülkede 100’ün üzerinde bayi mağazaları ile tüketicileriyle buluşmaktadır. Her gün sınırlarını genişleterek daha da büyüyen Eko Teks Ayakkabıcılık, yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam etmektedir.

Ürünlerini incelemek için web sitesini ziyaret edin

www.northwild.com.tr


Neden Sponsor Olmalısınız?

Asya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 2018 yılından beri aktif olarak hiking, trekking, yüksek irtifa faaliyetlerinde hizmet vermektedir. Kulübümüz doğa sporları ile ilgilenen herkese hitap etmektedir. Hiking ve trekkinglerde kampçılığı, yürüyüşleri, doğayı sevdirmeyi hedefliyor, yüksek irtifa faaliyetlerimizde de her bir katılımcının zirve yapması için destek oluyoruz.


Kulübümüze sponsor olarak;

  • Bir çok insana hitap ederek doğayı sevmesine katkıda bulunabilir,
  • Katılımcıların yüksek irtifadaki zirve deneyimlerinden hayallerine kavuşmasını sağlayabilir,
  • Özellikle genç sporcuların desteklenmesi ile ücretsiz tırmanış gerçekleştirebilmerini ve dağcılık eğitimi alabilmelerini sağlayabilir,
  • Düşük maliyetli doğa yürüyüşleri organize etmemizi imkan verebilir,


Böylece markanızı tüm tırmanış ve hiking faaliyetlerimizde, diğer etkinliklerde, Web sayfamızda ve tüm sosyal medya hesaplarınızda tanıtımını yaparak sizlere katkıda bulunabileceğiz. Asya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’ne sponsor olmak için bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.