<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: yazi in <b>/var/www/vhosts/asyadagcilik.org.tr/public_html/tema/static/sifiricsayfa.php</b> on line <b>388</b><br />

DEDEĞÖL


Konum
Isparta

Süre
2Gün

Seviye
Zor

Rakım
2998M

Mevsim
Yaz

Tarih
12-13 Kasım

Limit
23
Kalan
-1

Doğa Lideri : Murat Ali Koç

İrtifa : 1300M

Bölge/Rota : ISPARTA

Hareket Saat/Yer :  11 KASIM 21:00 Bakırköy/İncirli 

Bilgi/İletişim/Kayıt : www.asyadagcilik.org.tr


Whatshap ile iletişim kur

 

Faaliyet Bilgisi : Kulüp tarafından organize edilen araç 11 Kasım 21:00 ‘de Bakırköy İncirliden hareket ederek E-5 güzergahından devam edecektir. Sabah saatlerinde Eğirdir göl kenarında veya kamp alanda kahvaltımızı yapacağız.(kahvaltının nerede yapılacağı faaliyete gidilecek hafta netlik kazanacaktır.) Kamp alanımız 1700m Melikler yaylası olup; kamp alanına kadar araç çıkmaktadır. Kampa yakın Pınar gözü mağarası (Mesafe2km) ve küçük şelale bulunmakta, isteyen gün içinde yürüyüş yapabilir. (Pınar gözü Türkiye’nin bilinen 15km’lik en uzun mağarası) .Pazar sabah hareketle zirve denemesinden sonra 15:00’de en geç İstanbul’a dönüşe geçilecektir. Akşam yemeğini dönüş yolunda uygun bir tesiste yiyeceğiz.

 

Katılım Şartları :

✅Asya dağcılık kulüp üyeliği

✅2022 Kulüp aidatı

✅Dağcılık Lisansı (Güncel)

✅Yaz dağcılık eğitimi

✅Teknik kurul onayı

 

Gerekli teknik ekipman :

✅Kask

 

Ulaşım:

✅Klüp servis aracı

 

Maliyet : Kar amacı olmayan faaliyetimizde; maliyet katılımcı sayısına göre eşit olarak bölünüyor. Faaliyet organize edildikten sonra fiyat bilgisi paylaşılacaktır.


Kulüp faaliyetinde öncelik üyelerin olacaktır. Verilen süre sonunda kontenjan kalması durumunda başka kulüp üyelerine veya eğitimini tamamlamış bireysel sporculara yer verilecektir.